Hledaný smrtijed zemřel!

Je to až neuvěřitelně děsivé, ale Sebastien Ch. Martin (+40) byl nalezen mrtvý. Bylo potvrzeno, že mrtvola na místě už několik dní ležela a světe div se, narazil na ni právě nějaký mudla při venčení psa. Jak je možné, že se mrtvola v centru Londýna může válet několik dní? Čtěte dále pro více podrobností.

Uprostřed února bylo objeveno mrtvé tělo u domu, jež patří hlavní bystrozorce Yves Z. Martin. Vyšetřování od mudlovské policie převzal náš bystrozorský sbor a k překvapení všech byla mrtvola identifikována jako hledaný smrtijed Sebastien Ch. Martin. Z dostupných informací se nám podařilo zjistit, že mrtvola muže musela u zadních dveří ležet až týden, ovšem díky mrazivému počasí byla v nízkém stupni rozkladu.

Sebastien Martin – bývalý úředník ministerstva kouzel pro mezinárodní záležitosti sportovního odboru, usvědčený smrtijed a dle dostupných informací i bývalý manžel hlavní bystrozorky byl hledán téměř rok. Ostatně vztah mezi zmíněnou dvojicí by se dal považovat za velmi bouřlivý.

  • Narozen: 28.10.1935
  • Zemřel 2.2.1976
  • Studoval v Krásnohůlkách
  • Trénoval Rouenské růže – francouzský famrpálový tým
  • Pracoval na britském ministerstvu kouzel – mezinárodní famfrpálová spolupráce
  • Společně s Yves Martin měl dvě děti.
  • Vzal si příjmení Martin a vzdal se tak svého příjmení Rolland.
  • Byl hledaný jako smrtijed.

Poznali se ještě když byla dítě, ostatně k její rodině ho pojilo přátelství s jejím bratrancem, Marcelem Dreux, s kterým byli spolužáci, stejně jako se známou famfrpálovou hvězdou Andrém Morteu. Více se poznali až když začal trénovat Rouenské růže, tým, do kterého mladičká Martin nastoupila hned po škole.

Následně se začalo dost věcí hroutit. Z Rouenských růží bylo proti němu vzneseno obvinění, že zneužívá svého postavení vůči ženám. Několik dalších obvinění se pak přidalo. I proti jiným hráčům nebo trenérům ve francouzském famfrpálu. Začala tím kauza, která byla francouzskými novinami nazývána Rouenské trny.

Sebastien, tou dobou ještě Rolland, byl i dokonce obviněn ze znásilnění. U soudu se nakonec prokázalo, že se jedná o falešné nařčení.

Yves Z. Martin

Jen Yves Martin, která tou dobou s ním byla stále ve vztahu, se k tomu podezřele nijak nevyjadřovala. Spíše se o její vyjádření postaral její bratr André Morteau, když se dostal do potyčky se Sebastienem Martinem. Skončil pak se zraněním, které téměř ukončilo jeho famfrpálovou kariéru nebýt švýcarských lékouzelníků. Navíc proti němu pak Sebastien Rolland vznesl trestní obvinění za napadení. Soudní spor vyhrál a Moreau mu musel vyplatit 50 000 galeonů.

Od té doby už se Yves Martin a Sebastien Rolland přestali ukazovat po svém boku a dlouho nebylo slyšet ani o jednom z nich. Zatímco Sebastien Rolland se ještě chvíli věnoval famfrpálové kariéře, Yves Martin tu svou ukončila a přidala se k bystrozorskému sboru.

I přesto si k sobě nakonec po letech našli opět cestu a opět se začali objevovat společně na veřejnosti ve francouzské společnosti. Dne 14.2.1974 se konala velkolepá svatba, kde obnovili svůj sňatek. V té době již měli šestiletého syna. Kde se však vzal je záhadou. Mluví se o jakémsi zázračném nalezení.

Gabriel S. Martin

Za půl roku po svatbě nastoupila Yves Martin na mateřskou dovolenou, kdy se jim narodila dcera, avšak radost rodičům příliš dlouho nevydržela. V listopadu došlo k tragédii, kdy Yves zmizela a po v té době ještě vrchní bystrozorce nastalo velké pátrání.

Poslední společná fotka před jejím zmizením

Happy-end alespoň částečný nastal, když začátkem roku byla zachráněna, avšak to byl moment, kdy na světlo světa vyvstala další rodiná prohra – zprávy o tom, že Sebastien je smrtijed a jeho následné pronásledování.

Sebastien utekl a zdržoval se na nám neznámém místě a nepodařilo se nám zjistit, kdo mu případně s ukrýváním pomáhal.

A nyní po roce jsme se dočkali dalších zpráv v podobě této tragické novinky. Jak to nesou děti, které jej nestačili příliš poznat? Jak nesou i střídání strýčků a mají případně již nového tatínka? Znamená to, že hlavní bystrozorka nebydlí ve svém domě a proto trvalo tak dlouho mrtvého bývalého manžela objevit? A kdo stojí za jeho smrtí?

Budeme dále pátrat a hledat, abychom vám mohli přinést odpovědi i na tyto otázky. Zůstaňte s námi a těšte se na další detaily!

Henriette Gagnon Autor článku:

Šéfredaktorka Denního Věštce

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *