Krvavé vítězství

Tento víkend patřil prvnímu ligovému zápasu mezi Caerphillskými katapulty a Fallmouthskými sokoly. O výsledcích zápasu si však přečtěte článek ve sportovní rubrice, tento článek se zaměřuje na události těsně po zápase, kdy bylo nalezeno tělo mrtvé dívky.

Každý, kdo byl na zápase si jistě vybaví scénu, která následovala poté,co hvizd píšťalky signalizující chycení zlatonky ukončil zápas. Velký krvavý pentagram uprostřed famfrpálového hřiště a v něm se nacházelo tělo mrtvé dívky.

Totožnost dívky zatím stále zjišťujeme, ale podle zoufalého nářků jednoho z odrážečů Sokolů, Elijaha Foxe, můžeme říci, že šlo o jistou Caroline. Také to vypadá, že ji s panem Foxem pojilo pouto více než jen přátelské. 

Nález těla dává najevo, že muselo jít o vraždu rituální a spojenou s černou magii. Využití pentagramu a rozložení těla by mohlo napovídat mnoha rituálům. Avšak otázkou zůstává, jak mohla proběhnout rituální vražda, aniž by si toho kdokoliv všiml.

Proběhla vražda přímo na stadionu za hry nebo bylo tělo společně s pentagramem na stadion pouze přeneseno? Co dělala služba dohlížející na pořádek na stadionu, která pak víc než ochotně vyprovázela diváky, včetně našich reportérů, ze stadionu? Jak se vůbec mohlo někomu podařit dostat se během hry na hřiště? A podařilo se vrahovi jeho rituál dokončit nebo byla zlatonka chycena dříve než čekal a rituál tak zůstal nedokončen?

Elijah Fox (21) 
Elijah Fox je nejnovější posila Fallmouthských sokolů. Jde o absolventa Bradavické školy čar a kouzel, kde už jako student dosahoval nadprůměrných výsledků při školních zápasech. Studoval v nebelvírské koleji. Je označován za novou naději pro Sokoly, kteří se potýkají s odchodem zkušené dvojice odrážečů na konci minulé sezony.

Ve spojení s vraždou vyvstává spousta otázek a my se vám budeme snažit najít odpovědi. Nezapomeňte si tedy zajistit předplatné Denního věštce nyní za zvýhodněnou cenu.

 191 přečtení

Henriette Gagnon Autor článku:

Šéfredaktorka Denního Věštce

2 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *