Masakr u Toweru – chyba u mudlů, či?

Působilo to jako příjemný sychravý den, kdy u významné památky kolovaly davy turistů, místní mířili do práce, či na přátelské setkání – avšak to se během několika chvil změnilo. Není přímo známo, jak celý tento incident začal, podle jednoho svědka, byli na vině dva neznámí s maskou.

“Víte, viděl jsem nějaké dva s takovou divnou maskou. No a ti mluvili s těmi policisty, s tím, že pak následně ten jeden trefil toho druhého do nosu. Asi se nepohodli v názoru. Nevím… A pak přišlo to horší.”

Maskovaní může značit, že se jednalo o smrtijedy, ale podle nepřesné úvodní výpovědi to nelze určit úplně. Avšak, co bylo to horší, jenž následovalo potom? 

V jeden moment první z policistů vytáhl svou služební zbraň a začal střílet do všech civilistů, kteří byli v jeho blízkosti, či i dál. Vypukla panika, lidé začali utíkat, s potřebou dostat se do možného bezpečí. Tomu však nepomohlo to, že takhle činil i druhý. 

“Vznikla strašná panika, nikdo nechápal, co se děje. Jestli je to nějaké cvičení, či co. Já jsem se rozhodl schovat do jednoho podniku, který je blízko. Nebyl jsem tam sám, i někteří další, které jsem viděl na tom místě se tak rozhodli. No a mohl jsem tak z.. dejme tomu bezpečného místa sledovat, jak nevinní padají k zemi, mrtví.”

Podle informací, které se k nám dostaly, si incident získal okolo třiceti obětí mudlů, většina z toho byli turisté z cizích zemí, menší procento zastávají místní. 

Na místo se v rychlém čase dostavily další bezpečnostní jednotky, které útočníky zpacifikovaly. I tak ale nezastavily ono krveprolití, které dva policisté způsobili. Ti si podle všeho ale nic nepamatují. Prostě měli jen pocit, že tak mají činit, tak činili. Že by se jednalo o obyčejný zkrat mudlů?

“A ještě jsem si na nebi všiml nějakého divného znamení, taková lebka s hadem. Celkem povedené. Ale, co to mělo znamenat fakt nevím.”

Či ne? Protože přece jen takové znamení, které na místě bylo, značí jednoznačně skupinu smrtijedů – je tedy celý tento incident jejich vina? Chtěli “zažít nějakou zábavu” a prolít mudlovskou krev? Pokud tomu tak skutečně je, bude se podobný incident opakovat? Bude to horší, než tentokrát? 

Je náš svět v pořádku, když mají smrtijedi takto volný přístup ke krveprolití?

Zůstaňte s námi i dál pro další zinformování!

Ralph Dave Wright Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *