MERLINŮV GALAVEČER

Tak jako každý rok, i letos se sešla vybraná společnost čarodějek a čarodějů na slavnostním večeru v Dippetově sále. A i tento rok nás čekalo předávání ocenění Merlinova řádu. Kdo získal ocenění? A kdo se stal králem a královnou večera? To vše vám dnes prozradím.

Výzdoba sálu byla velmi slavnostní, podtrhující atmosféru toho večera. Stejně jako róby přítomných čarodějek, které zářili ve světle reflektorů. A samozřejmě nesmím zapomenout na všechny gentlemany, kterým slavnostní oblečení taktéž dodávala na důležitosti.

A kdo vlastně seděl u VIP stolu a s kým?

Paní Yves Zoe Martin dorazila v doprovodu svého muže Sebastiena Rollanda. Musím uznat, že jim to jako páru společně velmi slušelo. Také jsem se od tajného zdroje dozvěděla, že se chystá velká svatba, takže posílám paní Martin velkou gratulaci na dálku.

Pan Trystan Whitemoor dorazil s mužem exotického původu. Pro nás neznámý mladý muž, mu dělal doprovod celý večer a dokonce společně odešli. A já se ptám: Kdo byl tento neznámý muž?

Pan Kieran Alexander Eldrige se na akci ukázal ve společnosti Mayi Kayleigh Castello, která je nám známá zastupováním pana Carla Inkwooda u nedávného soudu.

Naopak sám dorazil pan Marcel Armel Dreux. A moje otázka zní: Copak žádná vdavekchtivá čarodějka ještě neuloupila jeho srdce? Jedná se o velmi dobrou partii, z vážené francouzské rodiny. Proto dámy, neváhejte.

Stejně jako pan Dreux, dorazila sama i slečna Malin Blue. Sympatická mladá dáma neměla po boku žádného gentlemana, což mi připadá jako obzvlášť velká škoda.

A nyní již k oceněným. Ocenění předával všem dobře známý Christopher Edward Winchester.

Marcel A. Dreux

Jako první byl oceněn Merlinovým řádem třetího stupně pan Marcel A. Dreux, a to za záchranu a ochranu jednorožčího páru, pod jeho vedením. Pan Dreux věnoval svoji děkovnou řeč Phoebe Shallow, která ho přivedla do Institutu péče o kouzelné tvory. Dále děkoval své sestřenici Yves Z. Martin, svému kolegovi Trystanovi Whitemoorovi a celkově všem přátelům a rodině.

Malin Blue

Další Merlinův řád třetího stupně připadl slečně Malin Blue, za mimořádné výkony během výcviku bystrozorů. Slečna Malin zahrnula do své děkovné řeči taktéž Yves Z. Martin a následně pana Kierana Eldrige. Děkovala za skvělé vedení nadřízených a pak poděkovala slečně Leyr a panu Whitemoorovi.

Kieran A. Eldrige

Merlinův řád druhého stupně získal pan Kieran A. Eldrige za extrémní nasazení a vynikající strategické schopnosti při obraně mudlovského města před útokem vlkodlaků, a také za hrdinství při ochraně kolegů. Ve své řeči také děkoval kolegyni paní Yves Z. Martin, slečně Castello, přátelům a rodině. Vzpomenul i na svého bratra, o němž se domnívá, že již není mezi námi.

Trystan Whitemoor

Dalším oceněným byl pan Trystan Whitemoor, který taktéž získal Merlinův řád druhého stupně, stejně jako pan Dreux, za záchranu a ochranu jednorožčího páru. Jeho projev byl nejemotivnější, děkoval především všem, kdo zůstali po jeho boku, při těžkých časech.

Yves Z. Martin

Merlinův řád první třídy putoval do rukou paní Yves Z. Martin, za úspěšné vedení mezinárodní mise. Ta kupodivu nezmínila nikoho konkrétního, dokonce ani svého muže. Poděkovala Ministerstvu a neurčitě přátelům a rodině.

S veškerou svojí upřímností musím říct, že se na galavečeru nedělo nic zajímavého, dokonce někteří ocenění odešli velmi brzy, aniž by si zatančili. A samozřejmě vám ještě dlužím prozrazení páru večera.

Královnou večera se stala paní Aphrodite Stars, která je vám známá z nedávného soudu Inkwood versus Whitemoor. Spolu s ní stanul na podiu pan Aiden Kenneth, o kterém jsem prozatím nesehnala žádné další informace. A moje otázka zní: Je toto ten přítel, o kterém se zmiňoval pan Whitemoor a se kterým řešila své problémy během měsíčního placeného volna?

A to je ode mě, pro dnešek, všechno. Ale nebojte! Další zprávy, senzace a novinky vám přinesu již brzy!

Vaše oddaná Jane Woods

Jane Woods Autor článku:

2 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *