Nezvěstný Carl R. Inkwood

Únos, či plán?

Již několik dní, jako kdyby zmizel a nebyl k nalezení. Jedná se o únos, kde bude někdo brzo požadovat po rodině výkupné, nebo to má muž plánované a pouze tímto mate kouzelnickou společnost? Čtěte dál a zjistěte víc. 

Carl Raltair Inkwood (45) je čistokrevný kouzelník, zaměstnán jako privátní bankéř v Gringottově bance. Je ženatý, má tři potomky, z čehož je známo, že prvorozený syn Lionell (21) je ve výcviku bystrozorů.

Muž je nezvěstný od 7. července 1975, s tím, že naposled byl viděn o den dříve v restauraci U Zlaté husy. To by nebylo až tak neobvyklé, podle všeho si šel na večeři, avšak! Nejedl sám. Podle místní obsluhy byl po celou dobu večera ve společnosti jistého muže, jenž jsme identifikovali jako Daniela D. Darkmoona. Nu, o něm až později. 

Jakmile dojedl, tak z podniku odešel sám a konec. Tady zmínky o muži končí, najednou, jako kdyby se vypařil. Nedostavil se domů, ani následujícího dne do práce, nikde nebyl od toho momentu viděn.

Co se týče možných informací z jeho povolání, tak podle banky toho dne neměl žádné domluvené schůzky, pouze papírování. Takže teoreticky by se toho dne s nikým nesetkal. Ale kdo ví, možná je pravda jiná. Byli jsme informováni, že v poslední době u něj neevidovali nějaké rozepře s nějakými klienty či spolupracovníky. 

Dále jsme se pokusili zkontaktovat jeho rodinu, ale tam bylo pochození snad-li i horší, než v bance. Domácí skřítek nám u dveří oznámil, že paní (Georgerie M. Inkwood) není doma. Vlastně, že je teď pryč již nějakou dobu a neví, kdy se vrátí. Když jsme se zeptali kde, odpověděl, že nám na to nemůže říct. Jedná se snad o to, že Carl a jeho žena někam spolu zmizeli a nechtějí být viděni? Nebo je ona u svých příbuzných ve Francii, jak tomu bylo při rozhadání (viz článek Merlinův galavečer) a on někde sám? Rozhodl se Inkwood znovu podvést a tentokrát na delší dobu? Či v tom hraje úplně něco jiného..?

Ohledně muže jménem Daniel Dean Darkmoon (33); podle dostupných zdrojů se jedná o čistokrevného kouzelníka, pocházejícího z Irska, zde pracující na ministerstvu – Odbor pro dohled nad kouzelnými tvory. 

Can Yaman – nejnovější zprávy a fotografie – eXtra.cz

Byl by tento muž, který se potýká s různými tvory schopen unést a trýznit, či nikoliv? Či je nějak spojen s C. Inkwoodem? Žádné rozepře mezi nimi toho večera prý nebyly, avšak, co když my něco nevíme, co oni ano.

A nakonec… Jistě se ptáte, zda jsme se pokoušeli zkontaktovat a zjistit něco u bystrozorského sboru. Odpověď je ano, ale vlastně ne. Sice o tomto případu ví, vyšetřují jej, ale nechtějí poskytnout jakékoliv informace veřejnosti. Normálně vždy alespoň něco poskytnou, ale zde nikoliv. Dosti komorní případ, že? Je totiž též i možné, že již mají nějak závěr, který není pro veřejnost zrovna příjemný. Přeci jen je muž nezvěstný již přes týden, brzy tomu budou dva. Pro někoho krátká doba, ale jestli je v zajetí, jistě to není moc pozitivní.  

Jistě vás budeme informovat o dalším rozvíjení situace, přeci jen se všechno dostane na světlo světa, není co skrývat.

Ralph Dave Wright Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *