Plážová přehlídka pod taktovkou ministra

Jak jste si jistě všimli, léto, svítící slunce a horko nás všechny táhne ven do přírody ideálně někam k vodě. A zatímco my redaktoři usilovně pracujeme na tom, abychom pro Vás, naše čtenáře ozkoušeli co nejvíce zajímavých míst pro letní radovánky, při jedné výpravě do terénu jsme nenarazili na nikoho jiného, než samotného ministra kouzel.

Na pláži se kromě lehátek totiž jednoho dne nacházela i menší vana, v ní si nehověl nikdo jiný, než náš ministr kouzel obklopený armádou! Armádou žlutých kachniček. 

Samozřejmě jsme si v redakci nebyli jisti, zda se nám to nezdá, ale přiblížit se blíže oné armádě jsme se přeci jen neodhodlali. Pod hrozbou toho, že bychom mohli spatřit, oč nikdo z nás nestojí, jsme vše pozorovali pouze z povzdálí.

Mužské čtenáře by jistě potěšilo, kdybychom takto na pláži mohli potkat první náměstkyni, obzvlášť po těch eskapádách, co se na ministerstvu děly a nejspíš stále dějí, ale po první náměstkyni nebylo ani vidu, ani slechu.

Po ne příliš dlouhé chvíli však nejprve zmizely kachničky, netroufáme si říct, zda je následovala i voda a najednou byla pryč i vana s ministrem kouzel a celá scenerie najednou byla prázdná a nic nenasvědčovalo tomu, co se zde jen pár okamžiků zpátky odehrávalo.

Nelze tedy říci, zda vana měla simulovat bazének naplněný mořskou vodou a nebo nám náš milovaný ministr kouzel senilní a omylem se přenesl i s vanou na pláž. Avšak můžeme Vám slíbit, že další kroky našeho ministra kouzel budeme bedlivě sledovat.

Henriette Gagnon Autor článku:

Šéfredaktorka Denního Věštce

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *