První projektový slet

Aneb šance, jenž se neodmítá, drahé dámy a vážení pánové.

Ano, ano, přesně tak. Tímto článkem každého zvu na onu velectěnou akci! Jak říkám, tak je to pravda a dostavit se může úplně každý. Jestli jste hráč, jenž tu je od začátku projektu, či krátce, každý je vítán. Stále váháte, či říkáte ne? Tak čtěte dál.

Slet se bude konat V BRNĚ, ve dnech 26-27.6. (jenž pro upřesnění je víkend, takže žádné výmluvy, že máte moc práce, či školy). Nu zůstaneme zatím u té organizace – začátek je 26.6. v 10:00 na hlavním nádraží. Poté se půjde podle programu, jenž vytvořili organizátoři sletu. Doporučujeme si vzít s sebou alespoň 250 Kč – cestování dopravou po městě, jídlo – klidně i více, kdo plánuje přespávat.

To, že je slet na dva dny znamená, že pokud bude hojná účast, v což i já sám rád doufám, že se všichni čtenáři dostaví, tak je možnost přespat. Přesněji v klubovně – ul. Trýbova 1a, 602 00, Brno. Pokud byste se rozhodli přespat, tak jsou tu jisté náležitosti, jenž je nutno dodržet. Zaprvé to stojí 50 Kč a druhá věc je ta, že si musíte přinést vlastní spacák, polštář, deku – no cokoliv, na čem plánujete onu noc přečkat.

Nu a teď nějaké to uvedení, nač jet! Můžete se těšit na vaše spoluhráče, které poznáte naživo (socializace je jistě krásná věc), dále hromadu zábavy a různých aktivit. Podle všeho bude možná i soutěž o nádherné a cenné předměty, které přeci jen nikdo nebude chtít odmítnout a zkusit své znalosti. Obecně se jedná o akci, kde si prožijete něco, co nikde ne, a to se přeci jen vyplatí.

Tož nad čím váhat? Zapsat do kalendáře, podívat se na cestu a hotovo. A hlavně nejvíc důležité – vyplnit dotazník, jenž potřebují organizátoři : Klik sem.

Budu se na vás těšit, zlatíčka,

Ralph D. Wright

Ralph Dave Wright Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *