Pytláci v britských lesích?

Kouzelnická společnost, ať už chovatelé či instituty s magickými tvory, měli byste mít oči na stopkách. Vypadá to, že se nám tu objevila další skupina s nelegální činností. Zjevně se jedná o pytláky nebo pašeráky zvířat.

Před několika dny byli na okraji temného lesa, přesněji na východní hranici lesa, nalezeni čtyři zavraždění lidé. Jejich těla byla značně ohořelá. Dá se tedy uvažovat o tom, že se jich někdo pokoušel zbavit. Podle oblečení a vybavení, které se u těchto zavražděných našlo, jako například nože, lana, háky, železné pasti, ale i jiné věci, se zřejmě jednalo o pytláky nebo pašeráky zvířat.

Ovšem tyto pytláky/pašeráky potkal neblahý osud a to smrt. Zjevně někdo tuto malou skupinku odhalil při činu a místo toho, aby ji nahlásil na ministerstvo, vzal spravedlnost do vlastních rukou a všechny čtyři tak usmrtil. Nebo se tento čin dá považovat za další útok smrtijedů?

Podle všeho to na útok smrtijedů nevypadá. Na obloze se totiž nezjevilo znamení zla, jak je to u smrtijedů zvykem. Na druhou stranu je možné, že si tento útok připsali do své sbírky a pokouší se ho podstrčit někomu jinému. Není divu, že by s tímto činem nechtěli mít nic společného. Především, když je na jednoho z nich, tedy Carla Raltaira Inkwooda vydán zatykač za smrtijedství.

Ať tak či onak, byla tato skupina úspěšně zastavena. Bohužel s následkem smrti. Ovšem, to ale pro kouzelnický svět neznamená, že se někde po Británii nepotuluje několik dalších pytláků či pašeráku. V tomto momentě o pobytu pytláků či pašeráků na našem území, nemáme více informací.

I tak, ale na vás chceme apelovat, abyste si na své mazlíčky dávali v této době obzvlášť velký pozor. Je totiž možné, že se i v blízkosti vašeho obydlí někdo takový vyskytuje. Pokud o někom takovém víte anebo máte na někoho podezření s podloženými důkazy, obraťte se prosím neprodleně na ministerstvo kouzel. Avšak, pokud nemáte žádné podložené důkazy, i tak by bylo dobré vaše podezření zkonzultovat s někým na ministerstvu kouzel. My zatím doufáme, že ministerstvo vypátrá vraha či vrahy čtyř již zmíněných osob.

Ellie Williams Autor článku:

Jeden komentář

  1. […] Před pár dny jsme vás varovali, že je možné, že se po Anglii pohybuje skupina pytláků či pašeráků zvířat. Dnes se k nám dostala informace, která tuto záležitost jednoznačně potvrdila. Pár dnů zpátky bylo v Dlaždičounově lese nalezeno několik mrtvých zvířat. Ano čtete správně, tentokrát se v lese nenacházeli mrtví lidé, ale mrtvá nebo vážně zraněná zvířata. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *