Pytláci znovu útočí!

Vážení spoluobčané ať už z mudlovských nebo čistokrevných kouzelnických rodin, mějte se na pozoru. Před několika dny jsme vás informovali o nálezu čtyř mrtvých těl na hranici temného lesa. Jak jsme vás informovali, zjevně se jednalo o pytláky či pašeráky zvířat. Dnes se k nám však dostala zcela nová informace.

Před pár dny jsme vás varovali, že je možné, že se po Anglii pohybuje skupina pytláků či pašeráků zvířat. Dnes se k nám dostala informace, která tuto záležitost jednoznačně potvrdila. Pár dnů zpátky bylo v Dlaždičounově lese nalezeno několik mrtvých zvířat. Ano čtete správně, tentokrát se v lese nenacházeli mrtví lidé, ale mrtvá nebo vážně zraněná zvířata.

Podle informací, které se k nám dostali se v lese nacházeli jednorožci, hippogrifové ale i třeba jeden fénix, gryffin a několik víl. Z celkového počtu asi deseti zvířat, zůstali naživu jen tři a to fénix, který stihl ukončit svůj život ještě před tím, než se mu mohlo něco stát.

Dále také jeden jednorožec a jedna víla. Jednorožec byl nalezen v dezolátním stavu, kdy mu byl odřezán jeho roh a jeho tělo neslo nespočet řezných ran, asi se někdo pokusil získat i jeho kůži. Naštěstí pro něj toto jednání pachatel nestihl zcela dokončit, a tak bylo zvíře předáno do odborných rukou. Podle našich domněnek si myslíme, že šlo o samičku, která chvíli před tím porodila mládě. To usuzujeme z toho, že se kousek od ní nacházelo zavražděné mládě jednorožce. Samička zjevně díky tomuto činu utrpěla i újmu na psychice. Ohledně nalezené víly v nějakém sáčku o ní nemáme žádné další informace.

Kromě zavražděných zvířat se i zde vyskytovalo nespočet lan, pastí i háků. Také zde byly nalezeny i dvě klece, obě ale byly naštěstí prázdné. Podle popisu místa to vypadá, že se pytláci museli sbalit narychlo, aby se bez úhony přesunuli jinam. To se jim bohužel povedlo, tím pádem ministerstvu nadále utíkají, a tak je velice pravděpodobné, že zaútočí znovu někde jinde. Ohledně vraždy čtyř lidí zatím nemáme nové informace a tak nadále pachatel/pachatelé unikají.

Na prosbu ministerstva kouzel na vás chceme znovu apelovat, abyste si dávali opravdu veliký pozor na své mazlíčky a zároveň pokud byste měli jakákoliv podezření, ohlaste je prosím neprodleně na ministerstvu kouzel.

Ellie Williams Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *