Silvestrovská eskapáda první náměstkyně

Není tomu dávno, co jsme slavnostně vkročili do nového roku 1972. Silvestr se nesl v duchu bujarých oslav, které se nevyhnuly ani nejvyšším ministerským funkcionářům. Máme žhavé zprávy o tom, co se dělo v kanceláři ministra kouzel. Čtěte dál!

Při večerních hodinách se v kanceláři ministra kouzel sešli všichni tři hlavní pohlaváři kouzelnického světa. Mimo Quillona Yarburyho (198 let a sedm zubů, přibližně) na místo činu zavítal i Hector Isaac Blackwood (krize středního věku, průměrně chlupatá kolena), známý to proutník Azkabanské věznice. Do této mužské společnosti se připletla i první náměstkyně ministra kouzel a zároveň jediná žena ve vedení ministerstva, Sabriel J. Lacrux (v době oslavy 5 let, nadstandardně chlupatá kolena).

Pochybný alkohol teče proudem

Počáteční chmury a ponurou náladu zapříčiněnou neznámými důvody rozehnal prvně Hector Blackwood kradeným vínem, které pod rouškou tmy zcizil z Dippetova sálu na podzim téhož roku. Alkoholovým eskapádám, kterým by byl sotva kdo schopen držet tempo, pak přidal jak ministr kouzel svou pravděpodobně něčím řízlou whisky, tak samotná náměstkyně, která se ze svého nuzného platu nezmohla na nic lepšího než přelít krabičák do skleněné lahve a tím pohostit zbylé souputníky světem lihovin a destilátů.

Prolnutí tělesných výrostků na gauči

Pod vlivem alkoholu pak slečna Lacrux rozložila svou hlavu a další tělesné výrostky na vzedmutou hruď (čtěte propadlý hrudník) ředitele Azkabanu, kterého tento tělesný styk lehce vyvedl z míry. Podle anonymních zdrojů naší redakce se jej dotkl nějaký lidský tvor pouze jednou, a to tehdy, když jej po porodu odkládala jeho matka vedle kontejneru na odpadky.

Další pozorování večera naší redakci překazil podnapilý ministr kouzel, jež se vypotácel ze své kanceláře jako první, redaktorce pochválil knír a za hlasitého halekání zmizel v útrobách ministerstva. Co jsme pak již stihli pouze zaznamenat, byl lehce pocuchaný Hector Blackwood, který o něco později pelášil z kanceláře, jako by mu šlo o život, a chvíli po něm vyšla chichotající se Sabriel, která si nesla své střevíčky v ruce a skrývala se pod pršipláštěm.

Zda došlo k nějakému techtle mechtle, necháme na úsudku našich čtenářů. Nedoporučujeme však lámat si s tím hlavu či si snad takové výjevy představovat, neboť může hrozit riziko dávivého reflexu či neodvratné psychické újmy.

Vždy s vámi, váš Denní věštec!

Henriette Gagnon Autor článku:

Šéfredaktorka Denního Věštce

Jeden komentář

  1. Hector Isaac Blackwood
    16. 3. 2021
    Odpovědět

    Je to kampaň!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *