Tři kandidáti postupují!

Dne 23. června došlo k vyhlášení prvního kola voleb. Z šesti kandidátů mohli do druhého postoupit jen tři a přesně tak se stalo.

Na šestém místě se umístil Eras Solace, který měl pouhých 10 % hlasů. Ve svém závěrečném proslovu prohlásil, že i tak bude se snažit dál bojovat s temnotou.

Rád bych poděkoval všem, kteří pro mě hlasovali. A těm bych rád vzkázal, že toto není žádná prohra. Aspoň já jí tak nevnímám. Budu tady pořád, ať už jako kandidát, nebo někdo bojující proti temnotě. Proti smrtijedům. Mě nezastraší. Bát by se měli ti, co jsou s nimi spojení.

Na patém místě skončil k velkému překvapení publika a navzdory všem předvolebním průzkumům Matthias McKenzie se 14 % hlasů. Jeho závěrečný proslov byl o něco kratší, pouze poděkoval za hlasy a popřál hodně štěstí ostatním kandidátům.

Ďakujem štrnástim percentám za prejavenie svojej dôvery voči mne a rozhodli sa mňa voliť. Znamená to pre mňa veľa. Vám moji milý kolegovia oponenti prajem veľa šťastia do druhého kola volieb

Na posledním nepostupujícím místě, čtvrtém, skončil Harold Minchum s 15 % hlasy. Ve svém závěrečném proslovu taktéž děkoval, a nabádal i k volení v dalším kole především srdcem.

Vážené dámy, pánové, rád bych vám poděkoval za důvěru, jež jste ve mě vkládali. Rád bych poděkoval své rodině za podporu v těchto náročných dnech před výsledky prvního kola voleb. A rád bych poděkoval i svým protikandidátům. Zároveň jim přeji mnoho štěstí a sil v kole dalším. Jsem rád, že jako voliči nevidíte cestu temnoty jako správnou volbu, prosím vás tedy, i nadále volte srdcem a vyberte toho kandidáta, který vám přijde nejvhodnější. Děkuji za podporu.

Do dalšího kola tedy postoupili tedy Christopher Winchester, Gerald Fletcher a Dominic Winchester.

Gerald Fletcher se umístil na třetím místě s 16 % hlasů. Při svém proslovu si částečně i trochu postěžoval na vrchního vyšetřovatele.

Děkuji všem mým podporovatelům i podporovatelům mých kolegů. Jak jistě víte, mám jisté výhrady k tomu, jak to pan vrchní vyšetřovatel vede a já doufám, že si těchto podobností všímá i veřejnost. Zároveň bych rád zdůraznil, že výhrou prvního kola má práce nekončí, je to pouze začátek k tomu, jak přijít s aktivními řešením současné situace a jak se zbavit toho neustále přítomného strachu. Prosím nepolevujte ani vy ve své podpoře, jako já nepolevím ve svém snažení. Děkuji.

Na druhém místě se umístil Christopher Winchester se 20 % hlasů. Ve svém proslovu velmi děkoval všem, pogratuloval i svému bratrovi a zdá se, že části jeho proslovu byli věnované přímo jemu.

Moc vám všem děkui. Zároveň bych chtěl poděkovat všem, kteří mě nevolili, ale přišli k volbám, protože tím dali jasně najevo, že ctí demokracii a že jim záleží na tom, jak tahle země bude vypadat. Rozhodně bych rád poděkoval i své ženě, za její podporu a že při mě stojí, i když to znamená, že pro to musíme obětovat líbánky po svatbě. Rád bych také poděkoval i všem, kdo pomáhali udržet klid na naší svatbě, kdo tam pomáhali strážit a kdo ochraňují mou rodinu, a taktéž i společnost.

Taktéž bych i rád gratuloval svému bratrovi, jak k postupu, tak i k jeho prvnímu místu. Jsem na tebe pyšný, brácho. Bude mi ctí s tebou soupeřit dál.

A ať vyhraje kdokoliv z nás… Ať vyhraje kdokoliv, jen ať je to to nejlepší pro zemi. Někdo, kdo udrží zemi v bezpeč, kdo udrží klid a mír. Ať už to budu já, nebo některý z ostatních kandidátůTo je to hlavní a na to bychom neměli zapomínat. Je důležité, abychom problémy byli schopni řešit jako jedno společenství, jedna velká rodina Máme jiný názor na spoustu věcí, ale to neznamená, že jsme nepřátelé. Musíme se spolu naučit komunikovat. 

Ať vyhraje ten, který se o zemi nejlépe postará. Děkuji. 

Nakonec Dominic Winchester, který skončil na prvním místě s 25 % hlasů. Před svým proslovem si ješště prohodil pár děkovných slov se svým bratrem, než přistoupil dopředu. Využil i příležitosti, kdy zároveň veřejně oznámil své zasnoubení s bystrozorkou Alexis Gray, na které už bylo dřív podezření.

Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za vyslovenú dôveru. Ani neviete, ako ma to hreje pri srdci.

Veľmi ma teší, že si viacerí uvedomujú potrebu zmeny, nie len navonok, ale aj vovnútri. A že táto zmena nepríde so zákazmi a príkazmi, či zastrašovaním, ale vytvorením novej spoločnosti, ktorá bude založená na prosperite, akceptácii a bez strachu o vlastný život. Teší ma, keď vidím, koľko ľudí bojuje za lepšiu budúcnosť pre svoje deti.. Prosím, nepoľavujte v tejto snahe.. Zabzepečme lepšiu budúcnosť pre naše deti a nás všetkých. 

Ďakujem! A jedno veľké ďakujem patrí aj..  Mojej snúbenici a jej nehynúcej láske a podpore. Ďakujem.. Ak by som mohol poprosiť, jeden veľký potlesk pre Alexis Gray! 

Druhé kolo voleb započne 26. října a uzavře se 10. listopadu. 12. listopadu pak dojde k vyhlášení voleb. Pro snadnějšírozhodování proběhne ještě další debata 28. října.

Henriette Gagnon Autor článku:

Šéfredaktorka Denního Věštce

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *