Úmrtí s úsměvem na tváři

Máme v Anglii dalšího sériového vraha, který plánuje zabíjet za svým tajným ideálem? Byli nalezeni mrtví. Přesto však jiného dne, jiné místo, oba jiného postavení. Jeden kouzelník, druhý mudla. Avšak dosti podobným vzorcem zavraždění. Budou přibývat další? Čtěte dál!

Ano, vážení čtenáři, opět se tu děje něco nevšedního! Vražd podivných směrů a neurčitých závěrů. Jak již bylo zmíněno, byli nalezeni dvě oběti. A koho se jedná?

Jedním, na seznamu obětí až druhým, avšak postavením výše, ze zavražděných je skromný, ale přesto dosti známý spisovatel Jonathan G. Truckerhitch. Opustil nás v poněkud nízkém věku, přesněji třiceti pěti letech. Není snad žádný dospělý kouzelník, jenž by neznal nějaké z jeho děl, však oslnit umí dokonale, hlavně dámy. Ach, vždy zaplněné autogramiády. Nejvíce se proslavil romány Černé nitky temnoty, Zahaleno rubínem slasti, či Královsky modrý přístav naděje. 

I přes svou eleganci si během svého, bohužel krátkého života, nenašel partnerku, ani nezanechal potomka. Že by tímto zanikl navždy jeho talent?

Co se jeho úmrtí týče, nalezla jej jeho matka v odpoledních hodinách šestého srpna, 1975. Podle našich zdrojů to na první pohled nevypadalo na bolestivou smrt. Spíš jako kdyby zemřel během hezké noci s nějakou milenkou. Hezká smrt, co vy na to pánové? 

Celou tuhle, dejme tomu hezkou smrt kazí to, že v ní je jisté ALE! A jaké? Muž sice byl nalezen s blaženým pohledem na tváři, slabým úsměvem k tomu a hezkou odhalenou hrudí, ale na různých místech jeho tělo zohyžďovaly černé skvrny. 

Nyní i něco o první, postavením ale sekundárně podstatné, oběti – přesněji mudly, identifikovaného jako Edward George. Ten byl nalezen v Hyde parku, o několik dní dříve. Přesněji v jednom tmavém zákoutí parku. Narozdíl od spisovatele byl oblečen. Ale i tak na jeho těle též byly nalezeny černé skvrny a na tváři spokojený, v takovém případě dosti děsivý, úsměv.

To naznačuje na skutečnost, že se rozhodně nejedná o přirozenou smrt. Takže si můžeme jen domýšlet, co vrah k zabití využívá. Jedná se snad o černou magii? K tomu spojený nějaký rituál? Či je to pouze kouzlo? 

Též je dosti k zamyšlení to, jak vlastně funguje vrahův vzorec vraždění. Přestože ano, společné je to, že umřeli dva muži, blízko věkově podobní, stále nesedí, proč jednou ten, podruhé ten. Je možné, že vraždí žena, s muži si užije a následně je umlčí navždy? Nebo je na vině muž? 

Jen ještě na závěr chceme uvést, že poslední rozloučení s autorem zatím není určeno. Je tomu tak, protože vyšetřující sbor nechce tělo vydat, dokud nebudou mít dostatek důkazů. I tak jsme se po kontaktování rodiny, přesněji matky dozvěděli, že každý, kdo chce vyjádřit soustrast, či poslat nějaký dar, tomu tak může učinit na určenou adresu. 

Sami vyjadřujeme upřímnou soustrast za celou naši redakci a dále pro pozůstalé jen to dobré.

Ralph Dave Wright Autor článku:

3 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *