Útok na tradiční rodinu?!

V kouzelnickém světě je mnoho párů v popředí. Ať už je to Brumbál a Grindelwald, Mlok a Porpentina Scamanderovi nebo pan ministr Yarbury a jeho matka. Tyto páry se těší své popularitě ať už pro svou nepopiratelnou roztomilost, událostmi, které jejich hádky vyvolávají ve světě (díváme se na vás Brumdelwalde), nebo protože je člověk nemůže nevidět, ač by chtěl (zdravíme na ministerstvo).

A právě na ministerstvu klíčí (staro)nová láska, která ale možná bude zatnuta hned v zárodku. Máme na mysli romanci na vedoucích pozicích bystrozorského sboru. Už dlouho se šíří zvěsti, že ve vedení této instituce musí vždy být zamilovaný pár, neboť láska je nejsilnější zbraní proti „temným silám“. A že tento pár tuto zbraň – a jiné – nepostrádá jde vidět při prvním pohledu na ně. Autor má pocit, že jedině jejich bystrozorský trénink, ve kterém je dle legend i plavání se žraloky, dovoluje oběma stranám neutopit se v očích té druhé.

Tento vztah je ovšem nelehký. Nedávno šokoval všechny fanoušky tohoto páru nenadálý únos jemnější polovičky. Po návratu byla silně otřesena a zřejmě začala pochybovat i o jiných jistotách než jen síle v nohách, které tuto eskapádu odskákaly. Od důvěryhodných zdrojů jsme se dozvěděli, že obě hrdličky se začaly zajímat o úřadující femme fatale. A není divu. Látka jejích havraních šatů, která nezbedně zvýrazňuje krásu jejího ženského těla, kaštanové vlasy, které jí svůdně padají do téměř-moc-velkého výstřihu nebo pozadí, které nelze vystihnout slovy. Ale čísly ano – 11/10. Prý se také kdysi živila jako modelka v Transylvánii a dává semináře přitažlivosti succubám. My jen víme, že se jmenuje Veronica Sawyer, DiS. 

Je nepopiratelně mnoho věcí, do kterých se jde zakoukat. Tím se ovšem narušuje základní stavba tradiční rodiny – dva zamilovaní lidé a několik menších stvoření určené k vytváření vrásek a kouzelných momentů. Jak do toho zapadne třetí člověk?

Tradiční kouzelnická škola vždy popisovala rodinu právě jako my výše. Není ale čas změnit tento archaický a ničím nepodložený pohled změnit? Není rodina jakékoliv seskupení lidí, které si tento status strhne z daní? V tomto případě by jistě nebyl problém přidat třetí hvězdu do ministerského ne-incest páru. Určitě by se tam vyjímala. Největší problémy by nastali tzv. „loďařům“, kteří by museli vymýšlet nové zkratky pro své oblíbené páry, nyní s možným nárůstem osob o více než polovinu.

Co si o této problematice myslíte vy, milí čtenáři? Budeme se těšit na vaše reakce.

Frederick Judas Rayer Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *