Veselé slavnosti

Nádherné, jarní, slunečné počasí lákalo kouzelnické rodiny z Británie navštívit Blenheimský palác, kde se konaly jarní slavnosti. Kromě stánků s jídlem se dalo nakoupit u dalších zajímavých obchodníků, nechat si pomalovat obličej nebo zajít do věšteckého stanu. Pro děti bylo také připraveno veselé hledání velikonočních vajíček, pro ostatní zase taneční zábava a hudba.

Právě věštecký stan byl ale součástí dalšího útoku, pravděpodobně jakého rituálního kultu. Zatímco se všichni vesele bavili, byla v průběhu slavnosti zabita mladá dívka, jejíž jméno nebudeme z úcty k rodině zveřejňovat. Její tělo se objevilo na rudém pentagramu na zemi, s končetinami do jeho cípů, s vypáleným znakem na hrudníku. Nález těla způsobil mezi lidmi velkou paniku, kterou se snažili uklidnit přítomní bystrozorové, mezi nimiž nechyběly námi známe Yves Z. Martin nebo Malin D. Blue.

A my se ptáme… co se to děje? Nejsme v bezpečí na veřejných akcích, jako je famrpálový zápas nebo velikonoční slavnosti? Kdo nás chrání? A máme se bát vyjít ven? A začne se konečně něco dít? Nebo nás nechají na pospas vraždícím maniakům?

Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek budeme samozřejmě zjišťovat. Nejste v tom sami!

Brzy se ozveme s dalšími informacemi.

Vaše oddaná Jane Woods.

Jane Woods Autor článku:

Napište první komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *